Naszej Agencji

Ludzie z pasją. Genialne pomysły. Perfekcyjne wdrożenie.

Marka CENTRUM MEDIA

Interaktywna Agencja Informatyczno – muzyczno – reklamowa.
Działamy po to, aby kompleksowo wypromować świeżo wybijającą się firmę w szeroki Świat Internetu.

Dlaczego CENTRUM MEDIA

  1. Profesjonalne doradztwo przed podpisaniem umowy.
  2. Szerokie doświadczenie wykorzystywane w naszych usługach.
  3. Kompleksowość oferty gwarantująca zadowolenie klienta.
  4. Szybkie działanie i wprowadzanie zmian mailowo lub telefonicznie.
  5. Konkurencyjna oferta na rynku produktów reklamowych.

Nasze Doświadczenie

Nasze kwalifikacje i kompetencje pracownicze pozwalają na ciągłe doskonalenie umiejętności oraz dają gwarancję wprowadzania innowacyjnych technologii informatycznych do wykonywanych usług.


Produkcja muzyczna – 18 lat
Strony internetowe – 14 lat
Projektowanie DTP – 10 lat
SEO SEM Social Media – 8 lat
Projektowanie kalendarzy – 5 lata

Referencje


AB-prawko

"(...) Na każdym z etapów współpracy, od negocjacji umowy do finalizacji całego projektu, firma ERGIE MEDIA wykazała się profesjonalizmem i dbałością o efekt końcowy przy zachowaniu rozsądnego poziomu cenowego. Wysoka kultura obsługi klienta oraz bardzo szybki czas reakcji na nasze potrzeby czynią ERGIE MEDIA rzetelnym partnerem, któremu powierzamy budowanie naszego wizerunku w Internecie. (...)"

 

Lechita

"(...) Zaufaliśmy i skorzystaliśmy z usług firmy ERGIE MEDIA w związku z projektowaniem i zakodowaniem strony internetowej www.lechita.net. Współpraca przebiegała w bardzo przyjaznej atmosferze, a wykonawca okazał się osobą elastyczną skłonną do kompromisów. Nasz portal internetowy został zrealizowany w nienagannym stylu, zgodnie z wcześniejszymi przewidywaniami. Bardzo polecamy firmę ERGIE MEDIA. (...)"

 

Pralnia mobile

"(...) Z pełnym przekonaniem co do jakości usług polecam firmę ERGIE MEDIA. Kompleksowo zajęła się stworzeniem strony internetowej dla mojej działalności, zaproponowała wiele ciekawych rozwiązań, a wszystkie zagadnienia i doszlifowania strony wykonywała w sposób błyskawiczny. Ogromnym plusem było załatwienie formalności drogą mailową, co znacznie przyczyniło się do oszczędności czasu. (...)"

 

Lavami

(...) W imieniu firmy NICOLA VERSINI PRALNIA LAVAMI z ogromną przyjemnością wystawiam niniejszy list rekomendacyjny dla ERGIE MEDIA, firmie, z którą współpracuję od kilku miesięcy. Jesteśmy na poznańskim rynku od 2011 roku i do tej pory nie spotkaliśmy się z tak profesjonalnym podejściem do klienta ze strony firm z nami współpracującymi. (...)

 

Lodziarnia

(...) Jesteśmy włoską firmą, która od wielu lat zajmuje się produkcją lodów. W tym roku rozszerzyła swoją działalność w Polsce. Korzystając z miejscowych usług rozmaitych fachowców, poszukiwaliśmy firmy tworzącej strony internetowe i projekty graficzne. Polecono nam ERGIE MEDIA i był to strzał w dziesiątkę! Jesteśmy pełni uznania i podziwu co do jakości obsługi oraz szybkości działania ERGIE MEDIA. (...)

 

O FIRMIE

Updated on 2016-10-23T19:44:40+02:00, by centrum-media.